خبر ها

نمایش 11-13 از 17 نتیجه

ثبت نام شرکت در اولین مجمع جهانی کارآفرینی جوانان آغاز شد


​در فاصله 20 روز مانده به برگزاری JWEF 2014  ، ثبت نام اینترنتی آغاز شد. قرار است جهت ثبت نام حضوری دانشجویان در برخی دانشگاه ها محل هایی مشخص شود که لیست آنها بزودی اعلام می شود.
حق ثبت نام در مجمع جهانی کارآفرینی جوانان در کشور های دیگر معمولا برای دانشجویان حدود 60 یورو می باشد که با توجه به حمایت ارگان های مختلف از این برنامه، تنها مبلغ جزئی بابت رزرو و ارائه گواهی نامه دریافت می گردد.
حق ثبت نام برای دانشجویان 10,000 تومان و بصورت آزاد  35,000 تومان می باشد و شامل دو روز شرکت در همایش و استفاده از سخنرانی ها و سمینار آموزشی، پذیرایی و ارائه گواهی شرکت در همایش از سوی مجمع جهانی کارآفرینی جوانان است.
به علت محدودیت ظرفیت سالن و استقبال شرکت کنندگان از دانشگاه ها و شهرهای مختلف، لطفا جهت رزرو، از طریق لینک ثبت نام در همین وب سایت و یا محل های تعیین شده ثبت نام نمایید. آخرین مهلت ثبت نام 22 اردیبهشت 1393 می باشد.
 


اتاق تعاون استان زنجان به جمع حامیان اولین مجمع جهانی کارآفرینی جوانان در ایران پیوست

 

​پس از دانشگاه آزاد اسلامی زنجان، بنیاد توسعه کارآفرینی استان زنجان، شرکت خالص سازان روی زنجان، شرکت امرسان، شرکت پارس سوئیچ و روزنامه مردم نو، اینک اتاق تعاون استان زنجان به جمع حامیان اولین مجمع جهانی کارآفرینی جوانان در ایران پیوست. مجمع جهانی کارآفرینی جوانان (JWEF 2014) در روز های 28 و 29 اردیبهشت در دانشگاه آزاد اسلامی زنجان برگزار خواهد شد.


زنجان میزبان اولین مجمع جهانی کارآفرینی جوانان

مجمع جهانی کارآفرینی جوانان (JWEF) که همه ساله در کشور های مختلف برگزار می گردد، امسال برای نخستین بار در ایران و در شهر زنجان اجرا خواهد شد. این برنامه قرار است طی روز های 28 و 29 اردیبهشت ماه سالجاری در سالن آمفی تاتر علامه طباطبایی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان برگزار گردد. طی این برنامه برخی از کارآفرینان برتر کشورمان به ایراد سخن خواهند پرداخت و شرکت کنندگان که عمدتا جوانان، دانشجویان و کارآفرینان جوان هستند از تجربیات آنان بهره خواهند برد. همچنین برنامه های آموزشی مختلف و نشست هم اندیشی کارآفرینان جوان در طول دو روز برگزاری همایش پیش بینی شده است. مجمع جهانی کارآفرینی جوانان (JWEF) در سال جاری میلادی در بیش از 20 کشور برگزار می گردد.


حامیان موسس مجمع جهانی کار آفرینی